Jako lumpenwłaścicielka tego łże-bloga :) mam świadomość, że ostatnio go zaniedbuję.

Chcę dodać krótko od siebie na temat "odznaczenia" Jaruzelskiego. Spodobał mi się cytat z Urbańskiego [szefa kancelarii prezydenta]:
"Teraz wszyscy, którzy rozpętali tę aferę powinni się bardzo wstydzić"

W tym przypadku radziłabym panu Urbańskiemu spojrzeć w lustro. Jak to jest, że ten facet z każdą wypowiedzią kompromituje się coraz bardziej? Podejrzewam, że działa tu mechanizm "ciągnie swój do swego" - jaki prezydent, taki szef kancelarii.
Swoją drogą, mimo szczerej niechęci do Lecha Kaczyńskiego nie spodziewałam się, że jego prezydentura będzie prezentowała aż tak niski poziom. Wydawało mi się, że jednak spróbuje się wznieść ponad podziały. Niestety, jest zbyt małym człowiekiem. I nie mam tu na myśli jego wzrostu.Komentarze:
03.04.2006, 00:04 :: 83.17.227.214

kmarex

p.s. ja mam tez na mysli wzrost; ale bardziej metaforcyznie ;-) pzdr
03.04.2006, 00:03 :: 83.17.227.214

kmarex.blogspot.com

No nie chcialem tego mowic, ale zanidbujez troszke tego bloga kochana... wstydz sie. Jestes plugawym lumpenliberalem i wogole pewnie masonem i do tego gejem, zydem i nie kochasz swojej mamy. Wiesz co naprawde... wstydz sie :-)

Pozdrawia uprzjmey i obiektywny jak zawsze sluga naszego milosciwie panujacego prezydenta - Kmarex :-P

LOL

;-)
02.04.2006, 11:45 :: 87.206.252.12

baranek

Noo, interesujący blog. Nie dość, że ładny (tak na oko :-p ) to jeszcze polityczny. Fajnie. Co do notki to z przykrością muszę się zgodzić z refleksją dotyczącą dotychczasowej działalności prezydenta. Szczerze mówiąc nawet nie liczę na zmianę sposobu sprawowania przez niego urzędu.
ownlog.com :: Wróć